Umummilliy Konstitutsiya imtihonining final bosqichi ishtirokchilari

T/r

FIO

Hudud

Yoshi

Bandligi

Test natijasi

(ball)

Test uchun sarflagan vaqt

Ijodiy savol natijasi (ball)

Jami

1

Oʻroqov Zafar Zoxid oʻgʻli

Toshkent shahri

17

Talaba

20

0:04:11

50

70

2

Mizrob Raxmatov

Buxoro viloyati

32

Talaba

20

0:07:32

50

70

3

Irisqulov Odilbek

Jizzax viloyati

21

Talaba

20

0:09:12

49

69

4

Umidjon Ziyodullayev

Andijon viloyati

19

Talaba

20

0:08:50

45

65

5

Mexrinoz Raxmatova

Surxondaryo viloyati

29

Oʻqituvchi

20

0:04:24

43

63

6

Ravshanov Diyorbek

Qashqadaryo viloyati

18

0ʻquvchi

20

0:05:08

43

63

7

Abdusalomov Azamatjon

Fargʻona viloyati

23

Talaba

20

0:06:32

42

62

8

Ismoilov Lazizbek

Toshkent shahri

34

jurnalist

20

0:06:52

41

61

9

Ataboyev Sardor

Namangan viloyati

33

oʻqituvchi

20

0:07:00

41

61

10

Farxod Primov

Toshkent shahri

35

xodim

19

0:02:41

41

60

11

Yusupov Xudoyshukur Xurmat oʻgʻli

Xorazm viloyati

18

Oʻquvchi

20

0:04:41

39

59

12

Humoyun Sharipov

Surxondaryo viloyati

25

Talaba

20

0:07:28

39

59

13

Jamshid Sultonov

Xorazm viloyati

21

Talaba

20

0:10:00

39

59

14

Shohjahon Turdimurotov

Surxondaryo viloyati

22

Talaba

20

0:05:11

38

58

15

ORAKBAEV ERPOLAT

Qoraqalpogʻiston Respublikasi

23

Talaba

20

0:05:35

38

58

16

Rahmatillo Mamasoliyev

Andijon viloyati

41

oʻqituvchi

20

0:10:00

38

58

17

Roʻziyev Alisher Raxmatovich

Navoiy viloyati

41

Oʻqituvchi

20

0:04:52

36

56

18

Salohiddin Turdiyev

Toshkent shahri

19

Talaba

20

0:06:10

36

56

19

Raximov Dilmurodjon

Toshkent shahri

26

Tayanch doktorant

20

0:09:34

36

56

20

Oybek Shoyimqulov

Toshkent shahri

18

Talaba

20

0:05:16

35

55

21

Inomov

Toshkent shahri

24

Magistr

20

0:02:33

34

54

22

Maxmasoliyev Alibek

Navoiy viloyati

17

183

20

0:08:28

34

54

23

Abror Zaripov

Xorazm viloyati

31

Ish

20

0:09:15

32

52

24

NIETULLA ORINBETOV

Qoraqalpogʻiston Respublikasi

37

Ishchi

20

0:02:59

31

51

25

Dilorom Bozorova

Navoiy viloyati

37

Band

20

0:08:58

31

51

26

Maftuna

Surxondaryo viloyati

25

yuristkonsul

20

0:05:07

30

50

27

Shaxriyorov Hamidulla Shuxrat oʻgʻli

Samarqand viloyati

28

ishlaydi

20

0:05:45

30

50

28

Mastura Atanazarova

Toshkent shahri

22

Talaba

20

0:07:43

30

50

29

Reimbayev Aybek

Qoraqalpogʻiston Respublikasi

43

Oʻqituvchi

20

0:08:50

30

50

30

Saboat Berdiyeva

Qashqadaryo viloyati

42

Oʻqituvchi

20

0:06:57

29

49

31

Qudaynazarova Aysuliw

Qoraqalpogʻiston Respublikasi

43

Oqituvchi

20

0:02:14

28

48

32

Ramziddin Nuriddinov

Qashqadaryo viloyati

18

Oʻqiydi

20

0:03:03

27

47

33

Feruz Sharipov

Buxoro viloyati

21

Talaba

20

0:09:24

27

47

34

Mansuraliyev Mirjalol

Namangan viloyati

20

Talaba

20

0:03:55

26

46

35

Rajabova Hulkar

Surxondaryo viloyati

35

Oʻqituvchi

20

0:09:05

26

46

36

Ramazanov Shahzod

Samarqand viloyati

20

Toshkent davlat yuridik universiteti talabasi

20

0:08:02

25

45

37

Javohirbek Mamadaliyev

Andijon viloyati

18

IIV Andijon akademik litseyida oʻquvchi

20

0:04:43

24

44

38

Shohruh Adashaliyev

Fargʻona viloyati

26

Ishsiz

20

0:08:58

23

43

39

Moʻminjon Yuldashev

Xorazm viloyati

29

Oʻqituvchi

20

0:09:06

23

43

40

Ruziyev Ramon Yakubovich

Qashqadaryo viloyati

45

haydovchi

19

0:02:54

24

43

41

Bauirjan

Navoiy viloyati

35

Talaba

19

0:02:28

23

42

42

Zulfiqor Usmonov

Qashqadaryo viloyati

18

Uqiydi

20

0:03:05

21

41

43

Abduvohidov Ilhom

Jizzax viloyati

20

Talaba

20

0:07:19

21

41

44

Raimbekova Adelya

Qoraqalpogʻiston Respublikasi

16

Oʻquvchi

20

0:09:21

21

41

45

Xusniddinov Xusniddin

Namangan viloyati

15

Oʻquvchi

20

0:09:46

20

40

46

Oʻtkitov Abdurahmon

Qashqadaryo viloyati

18

Oʻquvchi

20

0:07:05

18

38

47

Xodjiyeva Oynisa Dehqonovna

Buxoro viloyati

48

3-maktab direktori

20

0:09:34

17

37

48

Suyunov Sardorbek

Qashqadaryo viloyati

18

0ʻquvchi

19

0:03:11

13

32

49

Abdisamat Norov

Surxondaryo viloyati

60

Oʻqituvchi

19

0:03:12

8

27

50

Abdumannonova Anora Sanjarbek qizi

Navoiy viloyati

15

Òquvchi

19

0:02:28

7

26

 

*Test natijalariga ko‘ra, eng koʻp hamda eng tez bajargan hamda 1 ta ijodiy savolga javob bergan 50 nafar ishtirokchilar elektron tizim orqali aniqlandi.

** Ishtirokchilar tomonidan kiritilgan ma'lumotlar o‘zgartirishsiz kiritildi.