Test natijalariga ko‘ra, 3 ta yo‘nalish bo‘yicha qisqa vaqt ichida eng ko‘p savolga to‘g‘ri javob bergan hamda 1 ta ijodiy savolga javob bergan 30 nafardan ishtirokshi elektron tizim orqali aniqlandi.
Imtihon shartlariga ko‘ra, ushbu ishtirokchilarning ijodiy savolga javoblari baholanib, uchta yo‘nalish bo‘yicha 10 nafardan (huquqshunoslik yo'nalishida ballar tengligi sababli 11 nafar) ishtirokchi final bosqichiga yo‘l oladi.
Ishtirokchi turi: umumta’lim maktab, akademik litsey va texnikum o‘quvchilari
T/r |
FIO |
Hudud |
Yoshi |
Testdan to'plagan ball |
Ijodiy |
Jami |
1. |
Sharifjonov Jobirxon Jahongir o'g'li |
Toshkent shahri |
17 |
20 |
27 |
47 |
2. |
Isakov Muhammadamin Kozimbek ugli |
Toshkent shahri |
16 |
20 |
27 |
47 |
3. |
Ashiraliyev Rasulberdi Kamoliddin o'g'li |
Toshkent shahri |
18 |
20 |
24 |
44 |
4. |
Бахрамжанов Диёрбек Жахангирович |
Toshkent shahri |
17 |
20 |
21 |
41 |
5 |
Shukurova Muxlisa Durbek qizi |
Qashqadaryo viloyati |
15 |
20 |
21 |
41 |
6. |
G'afurov Otabek Ulug'bek og'li |
Toshkent shahri |
17 |
20 |
20 |
40 |
7. |
Ilyosova Mehinbonu |
Farg'ona viloyati |
17 |
20 |
19 |
39 |
8. |
Isayev Husniddin Maxmudovich |
Toshkent shahri |
16 |
20 |
18 |
38 |
9. |
Salimova Sabrina Sharif qizi |
Qashqadaryo viloyati |
17 |
20 |
18 |
38 |
10. |
Kamolov Samandar Asatulla o'g'li |
Sirdaryo viloyati |
17 |
20 |
18 |
38 |
11. |
Lochinbek |
Andijon viloyati |
16 |
20 |
17 |
37 |
12. |
Yo'ldoshboyeva Dilfuza Shavkat qizi |
Toshkent viloyati |
16 |
20 |
17 |
37 |
13. |
Mirkomilov Ozodbek Mirzohid oʻgʻli |
Toshkent viloyati |
17 |
20 |
17 |
37 |
14. |
Гайратжанова Зарина Сарваровна |
Toshkent shahri |
16 |
20 |
15 |
35 |
15. |
O'rozboqov Oybek Otabek o'g'li |
Toshkent shahri |
16 |
20 |
14 |
34 |
16. |
Мансур Юсупов |
Andijon viloyati |
17 |
20 |
13 |
33 |
17. |
Basirova Nigora Orif qizi |
Samarqand viloyati |
18 |
20 |
13 |
33 |
18. |
Mahammadiyev Adham Burxon õgli |
Qashqadaryo viloyati |
16 |
20 |
12 |
32 |
19. |
Fayzullayeva Goʼzal Berdiyor qizi |
Jizzax viloyati |
17 |
20 |
12 |
32 |
20. |
Qalqonov Farrux Farxodovich |
Toshkent shahri |
16 |
20 |
11 |
31 |
21. |
Og'abek Ismatillayev |
Qashqadaryo viloyati |
17 |
20 |
11 |
31 |
22. |
Izzatillayeva Mohlaroyim Sherzod qizi |
Navoiy viloyati |
16 |
20 |
11 |
31 |
23. |
Xujaqulov Diyorbek Shoyimjon òĝli |
Navoiy viloyati |
17 |
20 |
11 |
31 |
24. |
Атажанов Анварбек Сулайманович |
Qoraqalpog'iston Respublikasi |
16 |
20 |
10 |
30 |
25. |
Usmonova Hilola Eldor qizi |
Samarqand viloyati |
14 |
20 |
10 |
30 |
26. |
Nazarov Asilbek Shuhrat oʻgʻli |
Qashqadaryo viloyati |
15 |
20 |
9 |
29 |
27. |
XoldarovMurodiljon |
Andijon viloyati |
17 |
20 |
8 |
28 |
28. |
Boymatov Sardor Xusniddin o'g'li |
Qashqadaryo viloyati |
15 |
20 |
7 |
27 |
29. |
Ergashboyev Gʻayratjon Rufayjon oʻgʻli |
Toshkent shahri |
16 |
20 |
7 |
27 |
30. |
Tursunov Elyorbek Ergashali o'g'li |
Samarqand viloyati |
16 |
20 |
5 |
25 |
Ishtirokchi turi: huquqshunoslar va oliy ta’lim muassasalarida huquqshunoslik mutaxassisligi bo‘yicha o‘qiyotgan talabalar
# |
FIO |
Hudud |
Yoshi |
Ball |
Ijodiy |
Jami |
1. |
Абдурахмонов Тошмурод Дилмуроджон у'г'ли |
Toshkent shahri |
20 |
20 |
28 |
48 |
2. |
Turdaliyev Kamronbek Yaminjon o'g'li |
Farg'ona viloyati |
22 |
20 |
25 |
45 |
3. |
Jo'rayev Bekzod G'ufronjon o'g'li |
Toshkent shahri |
19 |
20 |
23 |
43 |
4. |
Azimov Azizxon |
Toshkent shahri |
19 |
20 |
23 |
43 |
5. |
Bobojonov Javoxir Islom o'g'li |
Toshkent shahri |
22 |
20 |
23 |
43 |
6. |
Oʻroqov Zafar Zoxid o'g'li |
Buxoro viloyati |
19 |
20 |
23 |
43 |
7. |
Abulqosimova Saida G'ayratjon qizi |
Toshkent shahri |
18 |
20 |
22 |
42 |
8. |
Самандар Жанибеков Батырбаевич |
Qoraqalpog'iston Respublikasi |
19 |
20 |
22 |
42 |
9. |
Bozorboev Og‘abek Shuhrat o'g'li |
Qoraqalpog'iston Respublikasi |
17 |
20 |
21 |
41 |
10. |
Abdullaev Bahodir Azatbek o'g'li |
Qoraqalpog'iston Respublikasi |
15 |
20 |
21 |
41 |
11. |
Quldoshev Asom Obid oʻgʻli |
Toshkent shahri |
19 |
20 |
21 |
41 |
12. |
Elmonova E'zoza Burxonovna |
Toshkent shahri |
19 |
20 |
20 |
40 |
13. |
Turg'unboyeva Nilufar Sanjarbek qizi |
Toshkent shahri |
19 |
20 |
19 |
39 |
14. |
Islomov Alisher Hasanovich |
Toshkent shahri |
19 |
20 |
19 |
39 |
15. |
Qlichev Vafo Shuhrat óg'li |
Toshkent shahri |
18 |
20 |
17 |
37 |
16. |
Nematullayev Najmiddin Ubaydullo ogli |
Toshkent shahri |
19 |
20 |
15 |
35 |
17. |
Sodiqjonov Sardorbek Sobirjon o’g’li |
Toshkent shahri |
19 |
20 |
14 |
34 |
18. |
Ahmatov Asrorjon Husniddin o'g'li |
Samarqand viloyati |
16 |
20 |
14 |
34 |
19. |
Saparbaev Aqilbek Nurgali uli |
Qoraqalpog'iston Respublikasi |
17 |
20 |
12 |
32 |
20. |
Jalilov Javohir Djaxon oʻgʻli |
Toshkent shahri |
18 |
20 |
12 |
32 |
21. |
yusupov xudoyshukur xurmat ogli |
Xorazm viloyati |
20 |
20 |
11 |
31 |
22. |
Iminjonov Sardorbek umarjon o'g'li |
Toshkent shahri |
24 |
20 |
9 |
29 |
23. |
Shamuratov Sultamurat Allamuratovich |
Qoraqalpog'iston Respublikasi |
16 |
20 |
8 |
28 |
24. |
Shokirova Munisa Akbar qizi |
Buxoro viloyati |
19 |
20 |
7 |
27 |
25. |
Xudoyqulova Hanifa Tolib qizi |
Qashqadaryo viloyati |
31 |
20 |
4 |
24 |
26. |
Qo'chchiyev Amirxon Bobojonovich |
Buxoro viloyati |
17 |
20 |
1 |
21 |
27. |
Kallibekov Ramazan Polat uli |
Qoraqalpog'iston Respublikasi |
17 |
20 |
1 |
21 |
28. |
Abjaliev Ilxombek Ongarsin uli |
Qoraqalpog'iston Respublikasi |
17 |
20 |
1 |
21 |
29. |
Safarov Mirakbar Santarovich |
Toshkent shahri |
15 |
20 |
1 |
21 |
30. |
Janabaev Begzad Quwatbay uli |
Qoraqalpog'iston Respublikasi |
17 |
19 |
1 |
20 |
Ishtirokchi turi: boshqa barcha fuqarolar
T/r |
FIO |
Hudud |
Yoshi |
Test |
Ijodiy jami |
Jami |
1. |
Қаршибаев Файзулла Умирзакович |
Toshkent shahri |
58 |
20 |
27 |
47 |
2. |
Babakulov Alisher Yusuf o'ģli |
Samarqand viloyati |
25 |
20 |
25 |
45 |
3. |
Ergasheva Marhabo Yusupovna |
Qashqadaryo viloyati |
35 |
20 |
25 |
45 |
4. |
Shoyimqulov Oybek |
Toshkent shahri |
20 |
24 |
44 |
|
5. |
Azizova Karamat Muydinovna |
Sirdaryo viloyati |
63 |
20 |
23 |
43 |
6. |
Raxmatov Ramshod Raximovich |
Buxoro viloyati |
32 |
20 |
22 |
42 |
7. |
Fayzullayev Rasuljon Po‘lat o‘g‘li |
Jizzax viloyati |
32 |
20 |
22 |
42 |
8. |
Эргашев Жахонгир Шералиевич |
Toshkent shahri |
39 |
20 |
21 |
41 |
9. |
Sayfiddinova Dilnura |
Samarqand viloyati |
18 |
20 |
20 |
40 |
10. |
Bozorova Moxidil Ergashevna |
Namangan viloyati |
40 |
20 |
20 |
40 |
11. |
Husanova Bahtigul Rasulovna |
Qashqadaryo viloyati |
47 |
20 |
19 |
39 |
12. |
Matkkrimova Iroda Muxtorovna |
Toshkent shahri |
28 |
20 |
19 |
39 |
13. |
Solijonov Yaxyobek Oybeko ich |
Andijon viloyati |
17 |
20 |
17 |
37 |
14. |
Mamasoliyev Rahmatillo Xoldarovich |
Andijon viloyati |
43 |
20 |
17 |
37 |
15. |
Aytmuratov Quandiq Orazbayevich |
Qoraqalpog'iston Respublikasi |
35 |
20 |
16 |
36 |
16. |
Allamuratov Gulmurat Sultamuratovich |
Qoraqalpog'iston Respublikasi |
45 |
20 |
16 |
36 |
17. |
Ataboyev Sardor Mamasodikovich |
Namangan viloyati |
34 |
20 |
16 |
36 |
18. |
Utepbergenov Maxset Sadiqbayevich |
Qoraqalpog'iston Respublikasi |
42 |
20 |
16 |
36 |
19. |
Nasurloyev Ismatillo Sharofitdinovich |
Buxoro viloyati |
26 |
20 |
16 |
36 |
20. |
Xolbo‘tayev Dilmurod Nurmamatovich |
Jizzax viloyati |
43 |
20 |
14 |
34 |
21. |
Kalmenova Malika Muratbaevna |
Qoraqalpog'iston Respublikasi |
34 |
20 |
14 |
34 |
22. |
Dosi'mbetov Awez Janabergenovich |
Qoraqalpog'iston Respublikasi |
30 |
20 |
14 |
34 |
23. |
Xudoyqulov G'olibjon Tolib o'g'li |
Qashqadaryo viloyati |
29 |
20 |
14 |
34 |
24. |
Xaitbayev Davronbek Abdurasul ogli |
Jizzax viloyati |
19 |
20 |
11 |
31 |
25. |
Jumaniyazova Zulxumar Allanazarovna |
Qoraqalpog'iston Respublikasi |
47 |
20 |
10 |
30 |
26. |
Mannonov Abduzarif Abduraufovich |
Toshkent viloyati |
35 |
20 |
9 |
29 |
27. |
Urazibetov Nodir Atabekovich |
Qoraqalpog'iston Respublikasi |
37 |
20 |
7 |
27 |
28. |
Jiyemuratov Salamat Satmuratovich |
Qoraqalpog'iston Respublikasi |
42 |
20 |
5 |
25 |
29. |
Nabiyev Jahongir Rauf o’gli |
Buxoro viloyati |
33 |
20 |
4 |
24 |
30. |
G’ayibov Jasur Yangibayevich |
Xorazm viloyati |
42 |
20 |
0 |
20 |